رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

از شما پژوهشگر گرامی دعوت می نمائیم، پس از مطالعه قوانین سایت  و در صورت داشتن شرایط لازم، در سایت پژوهشی گراف عضو شوید .

قوانین همکاری :

 • هدف سایت گراف دسترسی آسان دانشجویان و آموزش گام به گام پژوهش و دسترسی پژوهشگران ایرانی به جدیدترین مقالات و آموزش ها  است .
 1. دانشجو و پژوهشگر گرامی  با عضویت در وبسایت گراف ، یک پنل کاربری شخصی برای شما در نظر گرفته خواهد شد  که از طریق آن پنل می توانید فایل های به روز (2012 به بالا ) برای فروش ارسال کنید ، درآمد خود را ببینید و همچنین ریز سفارشات فایلهایتان را مشاهده کنید .
 2. فایل های شما همچون "ترجمه ها، خلاصه های آموزشی از جمله کتاب و جزوه  ، ویدو آموزشی  ، دوره های آموزشی، پاورپوینت ، محصول طراحی شده (پلن ) برای تولید ، پروتکل های درمانی و .ادبیات تحقیق ،پرسشنامه و...." که محتوای آموزشی دارند ، در  پنل اختصاصی خود در گراف به اشتراک گذاشته، و به ازای هربار فروش آن، درآمد داشته باشید .
 3. مشتری پس از خرید آنلاین از طریق درگاه بانکی متصل به وبسایت ، می تواند فایل مربوطه را دانلود کند و اطلاعات سفارش به صورت آنی برای شما در پنل شما نمایش داده شده و سود آن به پنل شما اعمال شود .
 4. شما می توانید از پنل کاربری خودتان در وبسایت گراف، درخواست واریز مبلغ به حساب بانکی خودتان را ثبت کنید و درهفته طی روز مشخص (سه شنبه ها )به حساب شما واریز خواهد شد.
 5. .درصدسود همکاری بنابر محصولات ارائه شده و کیفیت محصولات ( حداقل 50درصد) از طرف مدیریت سایت محاسبه و به حساب شخصی پژوهشگر و دانشجو واریز خواهد شد .

شرایط عضویت :

 1. پژوهشگران ، دانشجویان و اساتید می توانند با عضویت در پنل و بررسی مدیر وتایید نهایی به فعالیت بپردازند .
 2. عضویت در سایت پژوهشی گراف رایگان بوده و هر پژوهشگریا دانشجو یا اساتید  عضو شده در شبکه با توجه به فعالیتهای پژوهشی اشتراک گذاشته خود در صورت تایید مدیر سایت محصول خود رادرسایت ارائه و به فروش می رساند .

قوانین سایت

 1. پژوهشگران می توانند فعالیتهای پژوهشی خود که به روز و مطابق با آخرین مطالعات علمی است در سایت بارگزاری و فروش خود راداشته باشند .
 2. پژوهشگران و دانشجویان از درج هرگونه مطالب غیر علمی خودداری فرمایند.
 3. فعالیت سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، لذا کاربراني که نسبت به قوانين(موضوع ماده 21) بي توجهي نمايند، مسئولیت عواقب آن به عهده خودشان می باشد.
 4. هر گونه سوء استفاده احتمالی از سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.
بالا